KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15172040
nr 1517 2040
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 8/50, daterad 1957, Gatumotiv. Bildmått: 17x12 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:25:00
23/1 09:47:57